CACAOISTALAR

Kübra Saatçıoğlu

Şamanik çalışmalarına eşlik eden bitki tıbbı ile tanışması, son inisiyesini almak üzere Peru Amazonlarına çıktığı Ayahuasca Yolculuğu ile başladı. Toprak Anneyle kurduğu bu bağ, 2018 yılında Kakao’nun çağrısıyla aldığı inisiyeyle derinleşti. Türkiye’de ve yurtdışında Kakao Seremonileri düzenlemeye ve Kakao bilgeliğini ülkemizde yaygınlaştırmaya devam eden Kübra, aynı zamanda Cacao People’ın düşleyeni ve bir araya getireni…

Farklı akışlarda düzenlediği Kakao Seremonilerinde, katılanları çıkarttığı Şamanik yolculuktaki iz ne kadar farklı olsa da; onun her bir seremonideki  güçlü niyeti, kişinin öz sevgisiyle / gücüyle buluşması ve varoluşundaki potansiyelini yaşamına taşıması.

Kakao’nun yumuşak ve güçlü rehberliğinde, Kakao Seremonileri ve eğitimlerini Cacao People çatısı altında vermeye ve düşünü büyütmeye devam ediyor.

Cacaoista Kübra Saatçıoğlu’nun Ocak 2020’den itibaren başlayan çıraklık eğitimlerinde bitki tıbbına adım atan ve eğitimleri tamamlayan, Cacao People’ın bu harika klanıyla tanışın.

Kakao Seremonisi, doğru bir alan tutucunun rehberliğinde çok daha güvenli, konforlu ve eşsiz bir deneyim haline gelir.

Kakao’yu ve alanını tanıyan bu uygulayıcıların her birinin kendilerine özgü düzenledikleri Kakao Seremonilerine katılmak isterseniz, onlarla iletişime geçebilirsiniz. 

 

İletişim