CACAOISTALAR

Duygu Arslanbay

1986 yılında İstanbul’da doğan Duygu, eğitimini Kanada’da tamamladı. 12 sene İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra özünden uzak kaldığını farketti. Bir gün Ayahuasca ile tanıştı ve eskisinden tamamen farklı hayatına uyandı. İşaretler kendini gösteriyor ve onu mutlu edecek ne varsa bir şekilde hayatına giriyordu. Toprak Anne’nin güzel kızı Kakao’nun çağrısı da bu işaretlerden biriydi. 

Kalbinde neyi beslersen onu büyütürsün; Duygu’nun hayatı da asla eskisi gibi olmadı. Kakao’nun büyüsü onu sarmış ve rehberliğiyle tanıştırmıştı. Büyü bazen avuçlarında, bazen sesinde bazense sadece ona eşlik eden davulundaydı. Büyü bazen huzur, bazen sevinç, bazen sadece anlamaktı..Duygu ne bu yolculuktan vazgeçecekti ne de rehberlerinden.

Ne kadar ilerlese de tıpkı bir Sinek Kuşu gibi yola çıkış heyecanını hatırlayarak hep en baştaki heyecanına döneceği bu yolculukta Duygu, Kakao’nun şefkatli kollarına sığınmak isteyen ve niyetlerine cevap arayan herkese alan tutmaya; kalbinin derinliklerine inmek isteyen herkesi Kakao’nun rehberliğiyle buluşturmaya niyet etmiştir. Huzurla…

İletişim