CACAOISTALAR

Dilara Özsipahi

Gerçek sevginin nasıl kapsayıcı olduğunu, tüm dünyalardaki tüm varlıkları  nasıl zarafetle sardığını bu boyutta deneyimlemeye ve deneyimlenmesine  aracılık etmek için burada.

Bu yolculuğuna önce en değerli varlığı olan kendisinin bedensel gelişimi  ile başladı. Pilates eğitmenliği ve daha sonra yoga alanına çekilmesiyle  beraber, artık bedenin ötesini de deneyimlemeye hazır hale geldi.

Reiki, simya ve numeroloji alanlarında eğitim alarak kendi öz varlığına  katman katman inerken, kendisiyle yeniden ve yeniden tanışıp sadeleşirken  bunu elinin değdiği her insanla paylaşmanın asıl huzur halini  deneyimlettiğini anladı.

2021 yılında Cacao’ nun çağrısını hayatının en anlayış gerektiren anında  duydu ve bu çağrıya cevap verdiğinde kalbinde filizlenen o barış tohumunu  aşk ile ekti. Çiçek tarhına dönüşmeliydi bu filiz ve nihayet bu yol ne  gerektiriyorsa onu yapmanın eminliği ile sevgili ustası Kübra ile  tanıştı. Bu tanışma bir can suyu idi.

Sonrasında gelen Munay ki inisiyeleri, çıraklık eğitimi, seremonilerle  beraber artık her şey ‘’ olması gerektiği gibi ‘’ idi.

Dilara Sultan için kakao; tanrıça bilgeliğinin mirası ile tekrar  bütünleşmek için yumuşacık bir rehber, bir anne ve bir kız kardeş, kalbe  tatlı bir dokunuş ve şefkatin ışığının saçılması, tüm sınırları aşarak  herkesle buluşabilmesi için aşkla çalışan bir rehber…. Sevgili Cacao ile  buluşma çağrısı alan herkese, dönüşümün mucizesine bu güzel rehber ile  şahitlik etmek isteyen herkese Cacao’ nun bir kız kardeşi olarak aracılık  edebilmenin mutluluğunu yaşıyor. Aşk ile …

İletişim